Seznam členů

ZO CHPH Ostrožská Nová Ves:

 

Bezděk Antonín /tel.605311792/ - v minulosti několikanásobný Mistr ZO O.N.Ves, což po dlouhé odmlce zopakoval v sezóně 2013. Velkým pomocníkem mu byl syn Renek, který do jejich holubaření vnesl nové trendy a také nový chovný materiál. Tým má velké plány do budoucna...

 

Hruška Stanislav /tel.604565852/- v jedno dřívější období v O.N.Vsi téměř neporazitelný, získaval tituly Mistra jako na běžícím pásu, stavěl na holubech pocházejících od Dr. Arnošta z Otrokovic. Teď už marně vzpomíná na tyto úspěchy, v současných letech se pohybuje spíše ke konci výsledkových listin.

 

Chmelař Miroslav /tel.608833843/- chovatel z mladší generace, v posledních letech patří ke špičce v ZO O.N.Ves, dlouhou dobu se mu nedařilo dosáhnout na stupínek nejvyšší, byl věčně druhým...Sezóna 2010 toto "prokletí" ukončila a titul Mistra ZO O.N.Ves konečně získal, což mu všichni přáli. Už poznal, jak chutná umístnění v první desítce OS Uh.Hradiště, což je velký úspěch. Jeho holubi pocházejí hlavně od Zd. Bilíka, což jsou holubi původem Fr. Křiva z Jarošova a Tibor Pernička ze Slovenska.  V současnosti již členem Teamu Chmelař-Jurásek (viz. www.chmelar-jurasek-holubi.webnode.cz).

 

Janeček Josef /tel.725366086/- tento chovatel by dosahoval jistě lepších výsledků, kdyby snížil početní stav svých závodníků. Disponuje kvalitním materiálem, který je však ubíjen právě kvantitou a není pak možné vyselektovat osu závodního týmu. Ale každého chovatele uspokojuje něco jiného.

 

Jurásek Antonín /tel.734599956/- první titul Mistra ZO O.N.Ves získal ještě ve dvojici se synem Martinem, pak následovalo ještě 2. místo v seriálu Mistrovství dlouhých tratí celé Moravy. Následoval trošku útlum, ale v posledních letech získal již samostatně několik titulů Mistra ZO a tím se řadí mezi nejlepší novoveské chovatele posledního desetiletí. Základ týmu tvoří potomci holubů Fr. Křivy z Jarošova, M. Hanáka z Blatnice, bří Uherků z Kněžpole a V. Píšťka z Uh.Ostrohu.

 

Jurásek Martin /tel.737134532/-  V minulosti společně s otcem Antonínem získal jeden titul Mistra ZO O.N.Ves a 2. místo v Mistrovství dlouhých tratí celé Moravy. Následně několik let závodil sólo, z této doby si cení nejvíce 2. místa ze závodu Brussel (960 km) v rámci OS Uh.Hradiště a vítězství jeho holuba ze závodu Tachov (360 km), kdy porazil všech 4.295 konkurentů. V současnosti již členem Teamu Chmelař-Jurásek (viz. www.chmelar-jurasek-holubi.webnode.cz).

 

Kauc Antonín /tel.776837784/- taktéž několikanásobný Mistr ZO O.N.Ves, počtem titulů nejúspěšnější, v době své největší slávy získal několik špičkových výsledků v rámci celého OS Uh.Hradiště, vyhrál také celkově seriál Mistrovství Moravy dlouhých tratí, jeho holub rerezentoval ČR také na olympiádě poštovních holubů. V poslední době však nedokáže navázat na výsledky z minulosti. Asi to chce radikální řez a osvěžit závodní i chovný tým.